Publications Office of the EU
Фpaнция-Орлеан: Моторни превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Орлеан: Моторни превозни средства

  • Публикувано
    28/02/2022
  • Срок
    28/03/2022
  • Отваряне на оферти
    28/03/2022
  • Възложено
    03/06/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
orléans Métropole
Място на изпълнение
NUTS code: FRB06 Loiret
Местоположение на купувача
NUTS code: FRB06 Loiret
Стопански сектор (основен код по CPV)
34100000 Моторни превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
378,125.23 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
M22f0005
Описание

la présente consultation donnera lieu à un marché ordinaire alloti à prix forfaitaires et est passée dans le cadre du groupement de commande composé de Orléans Métropole et la Ville d'orléans dont la Métropole " Orléans Métropole " assure la coordination

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://marches-publics.orleans.fr/accueil.htm
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/03/2022 14:30
Купувачи
les membres du groupement sont indiqués à l''article 1 du règlement de la consultation
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.