Publications Office of the EU
открита процедура съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023, с измененията, и ii) за възлагане на непрекъсната услуга за транспортиране и оползотворяване/рециклиране на твърди битови отпадъци EER 20.01.08 (биоразградими кухненски отпадъци и отпадъци от столови) в одобрено и функциониращо съоръжение - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

открита процедура съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023, с измененията, и ii) за възлагане на непрекъсната услуга за транспортиране и оползотворяване/рециклиране на твърди битови отпадъци EER 20.01.08 (биоразградими кухненски отпадъци и отпадъци от столови) в одобрено и функциониращо съоръжение

  • Публикувано
    11/08/2025
  • Срок
    24/09/2025
  • Отваряне на оферти
    24/09/2025
  • Възложено
    21/01/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Agno Chiampo Ambiente S.r.l.
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: ITH32 Vicenza
Стопански сектор (основен код по CPV)
90511200 Услуги по събиране на битови отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,678,860.99 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,143,755.80 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Непрекъснат транспорт и оползотворяване/рециклиране на твърди битови отпадъци EER 20.01.08 (биоразградими кухненски и столови отпадъци) в оторизирано и действащо съоръжение

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/09/2025 09:10
Място на изпълнение
Не е налично
Код по СРV
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: minor prezzo
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
2,678,860.99 EUR
Окончателна договорна стойност
1,143,755.80 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: S.E.S.A. S.P.A.
Пощенски адрес:
Град: ESTE
Пощенски код: 35042
Държава:
Официално наименование: MONTELLO S.P.A.
Пощенски адрес:
Град: MONTELLO
Пощенски код: 24060
Държава:
Официално наименование: FERTITALIA S.R.L.
Пощенски адрес:
Град: LEGNAGO
Пощенски код: 37045
Държава:
Официално наименование: ERREDIERRE SERVIZI S.N.C.
Пощенски адрес:
Град: ASIAGO
Пощенски код: 36012
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.