Publications Office of the EU
PL-Katowice: Услуги по доставка на печатни издания - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Услуги по доставка на печатни издания

  • Публикувано
    10/02/2011
  • Срок
    21/03/2011
  • Отваряне на оферти
    21/03/2011
  • Възложено
    12/05/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL22A Katowicki
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
79823000 Услуги по доставка на печатни издания
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
89,430.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
72,360.00 PLN
Референтен номер на търга
ZP/B/17/2011
Описание

Druk wizytówek „Szlaku Zabytków Techniki” wraz z dystrybucją, zgodnie z opisem zawartym w siwz.
Techniczne przygotowanie materiału do druku i druk należą do Wykonawcy. Wykonawca otrzyma od Zamawiającego pliki otwarte.
Wykonawca odpowiada w szczególności za: błędy literowe, układ i jakość drukowanych zdjęć, błędne podpisy pod zdjęciami, które pojawiły się w publikacji z winy Wykonawcy. Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia wszelkich wad druku, które nie wynikły z winy Zamawiającego na własny koszt w terminie wskazanym przez Zamawiającego.
Wykonawca zobowiązuje się nie wykorzystywać materiałów dostarczonych przez Zamawiającego w materiałach wykonywanych na rzecz innych podmiotów.
Koszty transportu przedmiotu zamówienia do miejsc wskazanych w załączniku nr 1 do SIWZ ponosi Wykonawca.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/03/2011 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
89,430.00 PLN
Окончателна договорна стойност
72,360.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.