Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда

  • Публикувано
    12/10/2020
  • Срок
    09/11/2020
  • Отваряне на оферти
    10/11/2020
  • Възложено
    29/12/2020
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
CHU Lyon
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK26 Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
800,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
917,878.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
T21_4100_MF
Описание

Accord-cadre no T21_4100 prestations de curage, vidange et débouchage des divers établissements des hospices civils de Lyon (agglomération lyonnaise et département du var), du GHT Rhône centre et du GCS blanchisserie.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=647783&orgAcronyme=x7c
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/11/2020 08:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.