Publications Office of the EU
Фpaнция-La Roche-sur-Yon: Услуги по превозване на отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-La Roche-sur-Yon: Услуги по превозване на отпадъци

  • Възложено
    11/03/2014
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRG05 Vendée
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
90513000 Услуги по превозване на отпадъци
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,810,579.17 EUR
Референтен номер на търга
2014_M020
Описание

Mise à disposition de contenants, évacuation, transport et valorisation des plastiques souples et des plastiques rigides issus des déchèteries de Vendée.
Au sens de la réglementation française, le présent avis implique la mise en place d'un marché à bons de commande sans minimum ni maximum en valeur ou en quantité.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,810,579.17 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Brangeon Environnement
Пощенски адрес: Le Pélican, 7 route de Montjean
Град: La Pommeraye
Пощенски код: 49620
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.