Publications Office of the EU
E-Мадрид: Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Мадрид: Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер

  • Публикувано
    30/11/2011
  • Срок
    12/01/2012
  • Отваряне на оферти
    09/02/2012
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Instituto Nacional de Estadística INE
Място на изпълнение
NUTS code: ES España
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,845,762.71 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
01001740063N
Описание

Servicios de asistencia técnica para el análisis y programación del desarrollo de nuevos sistemas y el mantenimiento de los sistemas informáticos Internet/Intranet de la Subdirección General de Tecnologías de la Información y las Comunicaciones del INE, y de los elementos software adicionales que permitan la ejecución de los mismos.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Registro General del INE
Пощенски адрес: Estebanez Calderon, 2
Град: Madrid
Пощенски код: 28020
Държава: ESP
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/02/2012 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
1,845,762.71 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.