Publications Office of the EU
GGS Merkstein-Dachdeckerarbeiten - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

GGS Merkstein-Dachdeckerarbeiten

  • Публикувано
    03/05/2024
  • Срок
    12/06/2024
  • Отваряне на оферти
    12/06/2024
  • Днес
    07/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Herzogenrath
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Стопански сектор (основен код по CPV)
45261210 Работи по изпълнение на покривни покрития
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
464,444.26 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2024.04.A60.005
Описание

Dachdeckerarbeiten

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.vergaben-wirtschaftsregion-aachen.de/VMPSatellite/notice/CXQ1YYXY8RM
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/06/2024 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
464,444.26 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.