Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Banská Bystrica: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Cлoвaшкo-Banská Bystrica: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Публикувано
    27/09/2016
  • Срок
    02/11/2016
  • Отваряне на оферти
    03/11/2016
  • Възложено
    05/12/2016
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Място на изпълнение
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
755,098.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
755,088.96 EUR
Референтен номер на търга
03/15/2017
Описание

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Национален регистрационен номер: 36038351
Пощенски адрес: Námestie SNP 8
Град: Banská Bystrica
Код по NUTS: SK032
Пощенски код: 975 66
Държава: SVK
Лице за контакт: Ing. Ján Šarík
Основен адрес: http://www.lesy.sk
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/11/2016 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV

77200000 - Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

77211000 - Услуги, свързани с дърводобива

77210000 - Услуги, свързани с дърводобива и горските разсадници

77230000 - Лесовъдни услуги

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
755,098.00 EUR
Окончателна договорна стойност
755,088.96 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Di Mihálik, s.r.o.
Пощенски адрес: Jesenského 1089/11
Град: Žilina
Пощенски код: 010 01
Държава: SVK

Официално наименование: Eurolesy s.r.o.
Пощенски адрес: Nálepkova 7
Град: Brezno
Пощенски код: 977 01
Държава: SVK

Официално наименование: Leslan s.r.o.
Пощенски адрес: Vyšovec 58/19
Град: Selce
Пощенски код: 976 11
Държава: SVK

Официално наименование: Lesné práce s.r.o.
Пощенски адрес: Ondrej nad Hronom 451
Град: Brusno
Пощенски код: 976 62
Държава: SVK

Официално наименование: Bodor, s.r.o.
Пощенски адрес: Do uhliska 428/2
Град: Ružomberok
Пощенски код: 034 03
Държава: SVK

Официално наименование: Kútik DKD s.r.o.
Пощенски адрес: Za štadiónom 705/5
Град: Nemecká
Пощенски код: 976 97
Държава: SVK

Официално наименование: Forestra s.r.o.
Пощенски адрес: Lesnícka 79
Град: Horné Srnie
Пощенски код: 914 42
Държава: SVK

Официално наименование: K.K. Ťažby s.r.o.
Пощенски адрес: Lichardova 21
Град: Slovenská Ľupča
Пощенски код: 976 13
Държава: SVK

Официално наименование: Radoslav Gavalda
Пощенски адрес: Pod Babou 101/28
Град: Poniky
Пощенски код: 976 33
Държава: SVK

Официално наименование: DR Drevo s.r.o.
Пощенски адрес: Skubínska cesta 86
Град: Banská Bystrica
Пощенски код: 974 09
Държава: SVK

Официално наименование: Jozef Karas
Пощенски адрес: Liesek 825
Град: Liesek
Пощенски код: 027 12
Държава: SVK

Официално наименование: Družstvo Slovakia
Пощенски адрес: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Град: Zvolen
Пощенски код: 976 01
Държава: SVK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.