Publications Office of the EU
E-Коруня: Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

E-Коруня: Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения

  • Публикувано
    17/11/2011
  • Срок
    26/12/2011
  • Възложено
    09/03/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Diputación Provincial de A Coruña
Място на изпълнение
NUTS code: ES111 A Coruña
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45259000 Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
108,895.76 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
347,813.04 EUR
Референтен номер на търга
7815/2011
Описание

Servicios de mantenimiento de las instalaciones de calefacción, agua caliente sanitaria, frio, glp gas natural, aire acondicionado y ventilación de los edificios de la Diputación Provincial de A Coruña.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

45259000 - Строителни работи по ремонт и поддържане на пречиствателни станции и други съоръжения

09000000 - Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници

50000000 - Услуги по ремонт и поддръжка

50700000 - Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради

50720000 - Услуги по ремонт и поддържане на котли за отопление

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
108,895.76 EUR
Окончателна договорна стойност
347,813.04 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Misturas Obras e Proxecto, S.A.
Пощенски адрес: Camiño da Cima, 24 Baixo
Град: Ourense
Пощенски код: 32004
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.