Publications Office of the EU
Фpaнция-Amiens: Строителни работи по полагане на пътна настилка на други пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Amiens: Строителни работи по полагане на пътна настилка на други пътища

  • Възложено
    14/03/2016
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRE23 Somme
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233220 Строителни работи по полагане на пътна настилка на други пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
829,830.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
633,822.08 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Renforcement de chaussée sur la RD 1 entre la sortie de la rocade Nord et la commune de Daours du PR 5+506 au PR 10+678.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
829,830.00
Окончателна договорна стойност
633,822.08 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Eurovia Picardie
Пощенски адрес: ZA de la Blanche Tâche
Град: Camon
Пощенски код: 80450
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.