Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Геоинженерни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Лион: Геоинженерни услуги

  • Публикувано
    27/12/2022
  • Срок
    23/01/2023
  • Отваряне на оферти
    23/01/2023
  • Възложено
    06/04/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
dir interdep routes centre est
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK26 Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
71332000 Геоинженерни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
180,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
300,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Dirce-Sirl-lyse-geotechnique
Описание

la consultation concerne en la réalisation des missions G2 (G2avp et G2pro) - y compris réalisation des reconnaissances géotechniques, ainsi que la réalisation des missions G4 et G5 des opérations d'amélioration de l'itinéraire Lyon Saint-Étienne sur les axes A47, Rn88 et A72

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2137652&orgAcronyme=d4t
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/01/2023 12:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
180,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
300,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: fondasol
Пощенски адрес: 106 avenue Franklin Roosevelt
Град: Vaux-en-Velin
Пощенски код: 69120
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.