Publications Office of the EU
SI-Brežice: Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба

  • Публикувано
    16/03/2012
  • Срок
    23/04/2012
  • Отваряне на оферти
    23/04/2012
  • Възложено
    18/07/2012
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SB Brežice
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
394,390.50 EUR
Брой обособени позиции
53
Референтен номер на търга
5/12-15 JNb
Описание

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/04/2012 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.