Publications Office of the EU
Гepмaния-Osnabrück: Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Osnabrück: Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи

  • Публикувано
    11/03/2019
  • Срок
    15/04/2019
  • Отваряне на оферти
    15/04/2019
  • Възложено
    28/05/2019
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Niels-Stensen-Kliniken, Marienhospital Osnabrück
Място на изпълнение
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
100,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
66,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2015/10 HM20
Описание

Bauteil: C3 – Interdisziplinär
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 55 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 90 m2
Wandschutzplatten:
ca. 15 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 35 m
Bauteil K5 Kreissaal – K6 Kreissaaltechnik:
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 40 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 60 m2
Wandschutzplatten:
ca. 30 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 60 m
Bauteil: A5 – Wöchnerinnen
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 35 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 70 m2
Wandschutzplatten:
ca. 30 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 60 m
Bauteil: C5 – Wöchnerinnen (Optional)
Rammschutz nicht brennbar mit Eck-Aluprofil:
ca. 45 m2
Rückwände mit Eck-Aluprofil in Patientenzimmern:
ca. 65 m2
Wandschutzplatten:
ca. 25 m2
Handlauf aus Buche mit Endkrümmlingen:
Ca. 30 m.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Niels-Stensen-Kliniken, Marienhospital Osnabrück
Пощенски адрес: Bischofsstraße 1
Град: Osnabrück
Код по NUTS: DE944
Пощенски код: 49074
Държава: DEU
Основен адрес: www.Niels-Stensen-Kliniken.de
По електронен път чрез:
http://www.bi-medien.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/04/2019 11:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
100,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
66,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Tischlerei Sandra Hehmann
Пощенски адрес:
Град: Altenhagen am Teutoburger Wald
Пощенски код: 49170
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.