Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Разни медикаменти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Разни медикаменти

  • Публикувано
    03/07/2012
  • Срок
    13/08/2012
  • Отваряне на оферти
    14/08/2012
  • Възложено
    01/10/2012
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Място на изпълнение
NUTS code: RO321 Bucureşti
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33690000 Разни медикаменти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
457,810.70 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,905,081.10 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
213
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/08/2012 12:00
Място на изпълнение
Код по СРV

33690000 - Разни медикаменти

33600000 - Фармацевтични продукти

33675000 - Антихистамини за системна употреба

33621300 - Препарати против анемия

33621100 - Антибиотици

33642200 - Кортикостероиди за системна употреба

33642000 - Органически хормонални препарати, с изключение на половите хормони

33661000 - Медикаменти за нервната система

33613000 - Разслабителни

33622700 - Калциев инхибитор

33692210 - Парентерални хранителни разтвори

33615100 - Инсулин

33617000 - Минерални добавки

33651000 - Общи противовъзпалителни средства за системна употреба и ваксини

33622500 - Против хемороиди, за локално приложение

33620000 - Медикаменти за кръвта, кръвообразуващите органи и сърдечносъдовата система

33622300 - Диуретици

33661500 - Психолептични средства

33622100 - Медикаменти, използвани в кардиологията

33661300 - Против епилепсия

33661100 - Упойващи средства

33662000 - Медикаменти за сетивните органи

33692700 - Глюкозни разтвори

33610000 - Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма

33614000 - Антидиаретични, противовъзпалителни и против чревни инфекции

33673000 - Медикаменти за заболявания, предизвикващи обструкции на дихателните пътища

33631400 - Антибиотици и медикаменти за химиотерапия, за дерматологично приложение

33730000 - Продукти за грижа за очите и коригиращи лещи

33631600 - Антисептични средства и дезинфектанти

33621400 - Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване

33621200 - Кръвоспиращи

33621000 - Медикаменти за кръвта и кръвообразуващите органи

33640000 - Медикаменти за пикочно-половата система и хормони

33611000 - Медикаменти за повишена киселинност

33622800 - Медикаменти, въздействащи върху ренин-ангиотензиновата система

33622600 - Бета-блокери

33632100 - Противовъзпалителни и противоревматични медикаменти

33693000 - Всички останали терапевтични продукти

33632300 - Препарати срещу подагра

33670000 - Медикаменти за дихателната система

33651100 - Антибактериални средства за системна употреба

33674000 - Медикаменти за кашлица и хрема

33622400 - Предпазващи кръвоносните съдове

33661600 - Психоаналептични средства

33622200 - Антихипертонични медикаменти

33661400 - Против Паркинсон

33622000 - Медикаменти за сърдечносъдовата система

33661200 - Болкоуспокоителни

33612000 - Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения

33662100 - Офталмологични медикаменти

33696800 - Контрастни продукти за рентгенологията

33692000 - Медикаментозни разтвори

33616000 - Витамини

33652100 - Антинеопластични средства

33692400 - Разтвори за перфузия

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.