Publications Office of the EU
Фpaнция-Annecy: Други работи по полагане на подови настилки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Annecy: Други работи по полагане на подови настилки

  • Възложено
    18/06/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville d'Annecy
Място на изпълнение
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Стопански сектор (основен код по CPV)
45432100 Други работи по полагане на подови настилки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
48,688.59 EUR
Референтен номер на търга
20at-Cp-0221-X
Описание

Rénovation du sol sportif multi-activités au gymnase des Pommaries à Annecy-le-Vieux.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
48,688.59 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ST Groupe
Пощенски адрес: ZAC Pioch Lyon
Град: Boisseron
Пощенски код: 34160
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.