Publications Office of the EU
Изолиране на пикове, за да се предотврати кацането на птици в електроенергийната инфраструктура - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Изолиране на пикове, за да се предотврати кацането на птици в електроенергийната инфраструктура

  • Публикувано
    12/08/2025
  • Срок
    05/09/2025
  • Отменено
    27/11/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
HEP-Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: HRZZZ Extra-Regio NUTS 3
Стопански сектор (основен код по CPV)
31650000 Части, използвани за изолация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
104,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
43-M-345/25
Описание

Изолиране на пикове, за да се предотврати кацането на птици в електроенергийната инфраструктура

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://eojn.hr/tender-eo/53607
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/09/2025 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Cijena ponude
Прогнозна стойност
104,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.