Publications Office of the EU
Холандия-Duiven: Услуги на столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Холандия-Duiven: Услуги на столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна

  • Публикувано
    02/10/2018
  • Срок
    07/11/2018
  • Отваряне на оферти
    07/11/2018
  • Възложено
    12/03/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
RID de Liemers namens de gemeente Zevenaar
Място на изпълнение
NUTS code: NL Nederland
Местоположение на купувача
NUTS code: NL Nederland
Стопански сектор (основен код по CPV)
55500000 Услуги на столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
Z/16/254492
Описание

De Opdrachtgever van deze aanbesteding is de gemeente Zevenaar.
Middels een openbare aanbesteding wordt de horeca in HAL12 door de gemeente Zevenaar aanbesteed aan een horeca-exploitant. De exploitant gaat een concessieovereenkomst aan voor 5 jaar en verbindt zich aan een aantal inhoudelijke en financiële afspraken inzake de exploitatie van de horeca. De exploitatie bestaat uit drie hoofdelementen: de dagelijkse exploitatie van een brasserie, het verzorgen van catering voor de gemeente Zevenaar en gebruikers van HAL12 en de exploitatie van horeca rondom diverse activiteiten in HAL12. De exploitant krijgt het exclusieve recht van exploitatie voor horeca in HAL12. De gemeente stelt ruimtes, groot inventaris en groot (horeca)apparatuur ter beschikking. Voor de concessie en het ter beschikking stellen van ruimtes, inventaris en (horeca)apparatuur vraagt de gemeente een afdracht aan de exploitant.
Alle informatie treft u aan in de vragenlijsten.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: RID de Liemers namens de gemeente Zevenaar
Национален регистрационен номер: 51459361
Пощенски адрес: Kon Willem-Alexanderpln 16921 ES Duiven
Град: Duiven
Код по NUTS: NL
Пощенски код: 6921 ES
Държава: NLD
Лице за контакт: Saskia Kloet
Основен адрес: http://www.riddeliemers.nl/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/11/2018 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
0.01 EUR
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Horeca HAL12
Пощенски адрес:
Град: Zevenaar
Пощенски код:
Държава: NLD
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.