Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване

  • Публикувано
    01/09/2020
  • Срок
    01/10/2020
  • Отваряне на оферти
    29/10/2020
  • Възложено
    26/02/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
79500000 Секретарски и преводачески услуги; услуги по размножаване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
485,687.96 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
148,759.20 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2020/TC001JESG
Описание

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de apoyo administrativo a la formación y del servicio de grabación de datos y apoyo en la gestión para el servicio de gestión económica y contratación.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
Национален регистрационен номер: Q2813002I
Пощенски адрес: C/ Juan del Rosal, 2
Град: Madrid
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28071
Държава: ESP
Лице за контакт: Dirección del Centro de Estudios Jurídicos, O. A.
Основен адрес: http://www.cej-mjusticia.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/10/2020 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.