Publications Office of the EU
Швeция-Kiruna: Саниране на рушащи се сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Kiruna: Саниране на рушащи се сгради

  • Публикувано
    21/02/2018
  • Срок
    12/04/2018
  • Отваряне на оферти
    13/04/2018
  • Възложено
    23/04/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Kirunabostäder Aktiebolag
Място на изпълнение
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262690 Саниране на рушащи се сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
38,282,600.00 SEK
Референтен номер на търга
2018/5
Описание

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/04/2018 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
38,282,600.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Personalbolaget i Kiruna AB
Пощенски адрес: Arent Grapegatan 31 D
Град: Kiruna
Пощенски код: 981 32
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.