Publications Office of the EU
Гepмaния-Baden-Baden: Компютърно оборудване и принадлежности - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Baden-Baden: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Публикувано
    12/05/2021
  • Срок
    07/06/2021
  • Отваряне на оферти
    08/06/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Südwestrundfunk
Място на изпълнение
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE121 Baden-Baden, Stadtkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,200,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
EU-I/T 1/2021
Описание

Die öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten sind zur Erfüllung ihrer Aufgaben auf eine leistungsfähige und funktionierende IT-Infrastruktur im Sendungs- und Produktionsbereich zwingend angewiesen. Hierzu gehören auch Industrierechner im 19“ Format, die überwiegend für den direkten Einbau in die Sende- und Produktionsstudios bzw. über KVM-Lösungen in zentrale Geräteräume der einzelnen Rundfunkanstalten aber auch für andere Aufgaben vorgesehen sind. Die Industrierechner 19“ befinden sich im 24/7-Dauereinsatz und stellen sende- und produktionsrelevante Anwendungen bereit. Dieser Umstand erfordert ein hohes Maß an Zuverlässigkeit und Verfügbarkeit für die zu beschaffenden Industrierechner im 19“ Format.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Südwestrundfunk
Пощенски адрес: Einkauf IT/Technik, Hans-Bredow-Straße,
Град: Baden-Baden
Код по NUTS: DE121
Пощенски код: 76530
Държава: DEU
Основен адрес: www.swr.de
По електронен път чрез:
https://it-vergabe.eu/vergabe/angebot/44057d75571eb97c7b79658b8be291ec
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/06/2021 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,200,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.