Publications Office of the EU
Гepмaния-Leopoldshöhe: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Leopoldshöhe: Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

  • Публикувано
    25/06/2021
  • Срок
    23/07/2021
  • Отваряне на оферти
    23/07/2021
  • Възложено
    07/09/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
Място на изпълнение
NUTS code: DEA45 Lippe
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA45 Lippe
Стопански сектор (основен код по CPV)
45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,603,216.36 EUR
Референтен номер на търга
IKZ-113/2021
Описание

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
23/07/2021 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,603,216.36 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Hartmann Bau GmbH
Пощенски адрес:
Град: Borgentreich
Пощенски код: 34434
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.