Publications Office of the EU
Итaлия-Рим: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Рим: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    27/12/2022
  • Срок
    15/02/2023
  • Отваряне на оферти
    21/02/2023
  • Възложено
    28/09/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI45 Frosinone
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
744,086.65 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
627,248.58 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.acquistinretepa.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/02/2023 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
744,086.65 EUR
Окончателна договорна стойност
627,248.58 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sidoti Engineering SRL
Пощенски адрес:
Град: Albano Laziale
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.