Publications Office of the EU
Фpaнция-Brest: Хидрографски уреди - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Brest: Хидрографски уреди

  • Възложено
    17/04/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
EPA SHOM
Място на изпълнение
NUTS code: FRH02 Finistère
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
38292000 Хидрографски уреди
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
15PA12
Описание

Acquisition de valises intégrées SDHM V3.1, d'accessoires et de rechanges.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
400,000.00
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Actris
Пощенски адрес: 24 rue Victor Grignard Guipavas, BP 30103
Град: Brest
Пощенски код: 29803
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.