Publications Office of the EU
Швeция-Falun: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Швeция-Falun: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    30/06/2018
  • Срок
    29/08/2018
  • Отваряне на оферти
    30/08/2018
  • Възложено
    05/11/2018
  • Днес
    07/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Colligio AB
Място на изпълнение
NUTS code: SE11 Stockholm
Местоположение на купувача
NUTS code: SE11 Stockholm
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,370.00 SEK
Референтен номер на търга
TK 18.072
Описание

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/08/2018 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,370.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ramböll Sverige AB
Пощенски адрес:
Град: Stockholm
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: SWECO Society AB
Пощенски адрес:
Град: Stockholm
Пощенски код:
Държава: SWE

Официално наименование: Trivector Traffic AB
Пощенски адрес:
Град: Stockholm
Пощенски код:
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.