Publications Office of the EU
Viario de conexión de PLAZA en prolongación Puente Turiaso - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Viario de conexión de PLAZA en prolongación Puente Turiaso

  • Публикувано
    28/01/2026
  • Срок
    04/03/2026
  • Отваряне на оферти
    04/03/2026
  • Възложено
    08/06/2026
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Aragón Plataforma Logística S.A.U.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES243 Zaragoza
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233222 Строителни работи по полагане на пътна настилка от павета и асфалтова настилка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,228,648.72 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
APL-2026-20001
Описание

Procedimiento Abierto

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=Qlbzm2uGJbo%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=Qlbzm2uGJbo%2Bk2oCbDosIw%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/03/2026 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejora de oferta 1.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: quality
Описание: Mejora de oferta 2.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Критерий:
Вид: price
Описание: Oferta económica.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 45
Критерий:
Вид: quality
Описание: Medidas preventivas y correctivas para garantizar plazo de ejecución.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Memoria Constructiva.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 20
Критерий:
Вид: quality
Описание: Plan de Obra.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 15
Прогнозна стойност
18,228,648.72 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ALDESA CONSTRUCCIONES, S.A.
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код: 28042
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.