Publications Office of the EU
Фpaнция-Sainte-Marie: Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Sainte-Marie: Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване

  • Публикувано
    11/07/2017
  • Срок
    07/08/2017
  • Отваряне на оферти
    08/08/2017
  • Възложено
    02/10/2017
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Commune de Sainte-Marie
Място на изпълнение
NUTS code: FRY20 Martinique
Местоположение на купувача
NUTS code: FR France
Стопански сектор (основен код по CPV)
90919000 Услуги, свързани с почистването на канцеларии, училищно и канцеларско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
880,560.00 EUR
Референтен номер на търга
VSM-MS/01/2017
Описание

Nettoyage des écoles et prestations connexes.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Commune de Sainte-Marie
Град: Sainte-Marie
Код по NUTS: FR
Пощенски код: 97230
Държава: FRA
Основен адрес: http://www.ville-saintemarie.fr
По електронен път чрез:
http://www.marches-securises.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/08/2017 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
880,560.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Clean building
Пощенски адрес: sucrerie route de Grand Fond
Град: Case-Pilote
Пощенски код: 97222
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.