Publications Office of the EU
Фpaнция-Ним: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Ним: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници

  • Възложено
    11/07/2014
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FRJ12 Gard
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
180,000.00 EUR
Референтен номер на търга
14S011FC
Описание

Transports d'enfants par bus avec chauffeurs sur Nîmes et alentours dans un rayon maximum de 100 km. Nombre approximative de rotations pour 1 an : 3 500.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
180,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Coopérative des autocaristes réunis
Пощенски адрес: 11 rue des Frères aviateurs Chotard
Град: Alès
Пощенски код: 30100
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.