Publications Office of the EU
Обединено кралство-Sheffield: Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Sheffield: Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници

  • Публикувано
    08/02/2022
  • Срок
    29/03/2022
  • Възложено
    30/05/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
The University of Sheffield
Място на изпълнение
NUTS code: UKE32 Sheffield
Местоположение на купувача
NUTS code: UKE32 Sheffield
Стопански сектор (основен код по CPV)
09000000 Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,350,000.00 GBP
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,026,450.00 GBP
Референтен номер на търга
3210/DM
Описание

The University of Sheffield (UoS) with funding from European Regional Development Fund (ERDF) is establishing a Sustainable Aviation Fuels Innovation Centre (SAF-IC) to support and promote the production and characterisation of decarbonised and sustainable aviation fuel.
To broaden and support our extensive research, development, and deployment activities at the centre, we are looking to procure a proton exchange membrane (PEM) or a solid oxide hydrogen electrolyser. The Green Hydrogen Production and Storage Facility project will enable green hydrogen to be produced on site, whilst the device will be mains powered the centre boasts considerable renewable electricity production capacity. Hence, it is intended that the consumption of the H2 production facility will net off, against said production capacity, thereby resulting in credible green hydrogen production.
One of the main purposes behind this procurement is the use of the generated hydrogen to produce renewable synthetic fuels.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: The University of Sheffield
Град: Sheffield
Код по NUTS: UKE32
Пощенски код: S10 2TN
Държава: GBR
Лице за контакт: David Middle
Основен адрес: https://www.sheffield.ac.uk/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,350,000.00 GBP
Окончателна договорна стойност
1,026,450.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Remosa s.r.l
Пощенски адрес:
Град: Cagliari
Пощенски код: 09123
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.