Publications Office of the EU
Гepмaния-Аугсбург: Топлоизолационни строителни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Аугсбург: Топлоизолационни строителни работи

  • Възложено
    10/02/2017
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: DE271 Augsburg, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45321000 Топлоизолационни строителни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
165,098.64 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

1 800 m Mineralwolledämmung Regen-/Abwasser DN 50 – DN 400
8 400 m Mineralwolledämmung Kaltwasser 18x1 -108x2 mm
9 000 m Mineralwolledämmung Warmwasser 18x1 – 76x1,5 mm
250 m Mineralwolledämmung mit Blechmantel 18x1 -108x2 mm
240 St Weichschotts F-30/F-90
Doppelboden: ca. 271,88 m2
Epoxidharzbeschichtung: ca. 3 297,61 m2
Trittschalldämmung: ca. 25 483,83 m2
Estrich auf Trennlage: ca. 25 166,95 m2.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
165,098.64 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: IBB Deutschland GmbH
Пощенски адрес: Gewerbepark Ost 35
Град: Mertingen
Пощенски код: 86690
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.