Publications Office of the EU
Гepмaния-Wetzlar: Софтуерни пакети за индустрията - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Wetzlar: Софтуерни пакети за индустрията

  • Публикувано
    04/04/2022
  • Срок
    02/05/2022
  • Отменено
    06/05/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Място на изпълнение
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Местоположение на купувача
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
48100000 Софтуерни пакети за индустрията
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
025.22E1010010100.84
Описание

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Метод на подаване
По електронен път чрез:
www.had.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.