Publications Office of the EU
Иcпaния-Leganés: Услуги на предучилищното образование - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Иcпaния-Leganés: Услуги на предучилищното образование

  • Публикувано
    13/11/2023
  • Срок
    19/12/2023
  • Възложено
    18/09/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
80110000 Услуги на предучилищното образование
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,382,271.30 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,160,295.10 EUR
Референтен номер на търга
0153/2022
Описание

Образователна служба на училище в ранна детска възраст Първи стъпки

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Национален регистрационен номер: P2807400C
Пощенски адрес: Plaza Mayor
Град: Leganés
Код по NUTS: ES300
Пощенски код: 28911
Държава: ESP
Лице за контакт: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Основен адрес: https://contrataciondelestado.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

80110000 - Услуги на предучилищното образование

85000000 - Услуги на здравеопазването и социалните дейности

85300000 - Социални и свързаните с тях услуги

85310000 - Социални услуги

Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
2,382,271.30 EUR
Окончателна договорна стойност
1,160,295.10 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BABYTECA SL
Пощенски адрес:
Град: LEGANES
Пощенски код: 28919
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.