Publications Office of the EU
Udzielenie długoterminowego kredytu 13.800.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Udzielenie długoterminowego kredytu 13.800.000,00 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek

  • Публикувано
    13/08/2024
  • Срок
    12/09/2024
  • Отваряне на оферти
    12/09/2024
  • Възложено
    15/11/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gmina Wólka
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL814 Lubelski
Стопански сектор (основен код по CPV)
66113000 Услуги по предоставяне на кредит
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,910,278.50 PLN
Референтен номер на търга
RI.271.11.2024
Описание

Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia długoterminowego kredytu z przeznaczeniem na sfinansowanie deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek. 1. Wysokość kredytu: 13.800.000,00 zł (słownie: trzynaście milionów osiemset tysięcy złotych, 00/100) . 2. Podstawa zaciągnięcia kredytu: Uchwała Nr V.22.2024 Rady Gminy Wólka z dnia 11 lipca 2024 r. w sprawie zmian w budżecie gminy i planie finansowym na 2024 r. 3. Zabezpieczenie kredytu: weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową; 4. Skarbnik gminy będzie składał kontrasygnatę w umowie kredytowej oraz na wekslu oraz na deklaracji wekslowej. 5. Dzień postawienia kredytu do dyspozycji zamawiającego: w dniu podpisania umowy. 6. Sposób uruchomienia kredytu: w transzach, na podstawie pisemnych dyspozycji Zamawiającego o uruchomienie transzy kredytu, w wysokości i terminach uzależnionych od potrzeb zamawiającego. 7. Wypłata transz kredytu: na podstawie pisemnej dyspozycji Zamawiającego na rachunek bankowy Zamawiającego o numerze 31 8689 0007 6500 0108 2000 0010 w Spółdzielczym Banku Powiatowym w Piaskach O/Wólka w ciągu jednego dnia od daty przekazania dyspozycji uruchomienia środków kredytu. 8. Termin wykorzystania kredytu - 31 grudnia 2024. 9. Zakończenie okresu wykorzystania kredytu: 31 grudnia 2024 lub dzień następny po dniu złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia o rezygnacji z dalszego wykorzystania kredytu. 10. Okres karencji w spłacie kredytu do 31 marca 2025 r. 11. Waluta kredytu złoty polski (PLN). 12. Planowana spłata rat kapitału kredytu: 31.03.2025 - 10 000,00 zł; 30.06.2025- 10 000,00 zł; 30.09.2025- 10 000,00 zł; 31.12.2025- 10 000,00 zł; 31.03.2026- 10 000,00 zł; 30.06.2026- 10 000,00 zł; 30.09.2026- 10 000,00 zł; 31.12.2026- 10 000,00 zł; 31.03.2027- 50 000,00 zł; 30.06.2027- 50 000,00 zł; 30.09.2027- 50 000,00 zł; 31.12.2027- 50 000,00 zł; 31.03.2028- 204 000,00 zł; 30.06.2028- 204 000,00 zł; 30.09.2028- 204 000,00 zł; 31.12.2028- 204 000,00 zł; 31.03.2029- 204 000,00 zł; 30.06.2029- 204 000,00 zł; 30.09.2029- 304 000,00 zł; 31.12.2029- 304 000,00 zł; 31.03.2030- 313 000,00 zł; 30.06.2030- 325 000,00 zł; 30.09.2030- 325 000,00 zł; 31.12.2030- 325 000,00 zł; 31.03.2031- 325 000,00 zł; 30.06.2031- 325 000,00 zł; 30.09.2031- 325 000,00 zł; 31.12.2031- 325 000,00 zł; 31.03.2032- 325 000,00 zł; 30.06.2032- 325 000,00 zł; 30.09.2032- 325 000,00 zł; 31.12.2032- 325 000,00 zł; 31.03.2033- 325 000,00 zł; 30.06.2033- 325 000,00 zł; 30.09.2033- 325 000,00 zł; 31.12.2033- 325 000,00 zł; 31.03.2034- 325 000,00 zł; 30.06.2034- 325 000,00 zł; 30.09.2034- 325 000,00 zł; 31.12.2034- 325 000,00 zł; 31.03.2035- 325 000,00 zł; 30.06.2035- 325 000,00 zł; 30.09.2035- 325 000,00 zł; 31.12.2035- 325 000,00 zł; 31.03.2036- 325 000,00 zł; 30.06.2036- 325 000,00 zł; 30.09.2036- 325 000,00 zł; 31.12.2036- 325 000,00 zł; 31.03.2037- 325 000,00 zł; 30.06.2037- 325 000,00 zł; 30.09.2037- 325 000,00 zł; 31.12.2037- 325 000,00 zł; 31.03.2038- 325 000,00 zł; 30.06.2038- 325 000,00 zł; 30.09.2038- 325 000,00 zł; 31.12.2038- 325 000,00 zł; 13. Spłata odsetek - kwartalnie do 20-ego dnia każdego miesiąca następującego po zakończonym kwartale oraz w dniu ostatecznej spłaty kredytu. Pod pojęciem kwartału należy rozumieć kwartał kalendarzowy; pierwsza spłata odsetek nastąpi do dnia 20.10.2024 r. 14. Naliczanie odsetek- naliczane w okresach miesięcznych na ostatni dzień każdego miesiąca od faktycznie wykorzystanej kwoty kredytu; do celów obliczania oprocentowania przyjąć ze rok liczy 365 dni, rok przestępny 366, a miesiąc - rzeczywistą ilość dni. 15. Stopa procentowa kredytu: stawka WIBOR 3M + stała marża banku. 16. Pełny opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział 4 SWZ zamieszczonej na stronie prowadzonego postępowania https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b818a39-3075-4436-85c3-18ee38932922

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b818a39-3075-4436-85c3-18ee38932922
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b818a39-3075-4436-85c3-18ee38932922
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/09/2024 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: W powyższym kryterium oceniana będzie cena brutto oferty
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Możliwość bezpłatnej zmiany harmonogramu spłaty kredytu
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
7,910,278.50 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach
Пощенски адрес:
Град: Piaski
Пощенски код: 21-050
Държава:
Официално наименование: Bank Spółdzielczy w Nałęczowie
Пощенски адрес:
Град: Nałęczów
Пощенски код: 24-150
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.