Publications Office of the EU
(ProVia-ID 114114) Reparatur Unfallzug ÖBB 9481 4746 602 - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

(ProVia-ID 114114) Reparatur Unfallzug ÖBB 9481 4746 602

  • Възложено
    03/05/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ÖBB-Technische Services-GmbH
Място на изпълнение
NUTS code: anyw
Местоположение на купувача
NUTS code: AT130 Wien
Стопански сектор (основен код по CPV)
50220000 Услуги по ремонт и поддържане на железопътен подвижен състав
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
495,345.00 EUR
Референтен номер на търга
ProVia-ID 114114
Описание

o Befundung o Demontage und Montage der relevanten Teile, Vorbereitung für Tausch eines Profils in der Wagenkastenstruktur o Teilweiser Tausch eines Strangpressprofils inkl. Tausch Befülleinrichtung und Absaug-, Spüleinrichtung o Austausch oberer Langträger o Lackausbesserungen o Inbetriebsetzung des kompletten Zugs

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Preis
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
495,345.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Siemens Mobility Austria GmbH
Пощенски адрес:
Град: Wien
Пощенски код: 1210
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.