Publications Office of the EU
Кипъp-Никозия: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Кипъp-Никозия: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

  • Публикувано
    06/03/2019
  • Срок
    19/04/2019
  • Отваряне на оферти
    19/04/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Υπουργείο Παιδείας και Πολιτισμού
Място на изпълнение
NUTS code: CY000 Κύπρος
Местоположение на купувача
NUTS code: CY Κύπρος (Kýpros)
Стопански сектор (основен код по CPV)
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
422,010.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Διαγωνισμός για παροχή υπηρεσιών (μελέτη - επίβλεψη) συμβούλων μελετητών: αρχιτέκτονα, πολιτικού / ηλεκτρολόγου / μηχανολόγου μηχανικού και επιμετρητή ποσοτήτων, για την ανέγερση Νέας Τεχνικής Σχολής Αγίου Λαζάρου Επαρχίας Λάρνακας — Αρ. διαγωνισμού: Τ.Υ. 4/2019.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.eprocurement.gov.cy
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/04/2019 09:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
422,010.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.