Publications Office of the EU
Фpaнция-Лион: Архитектурно проектиране на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Лион: Архитектурно проектиране на сгради

  • Публикувано
    11/08/2023
  • Срок
    26/09/2023
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
adoma
Място на изпълнение
NUTS code: FRK26 Rhône
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK26 Rhône
Стопански сектор (основен код по CPV)
71221000 Архитектурно проектиране на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
NAT2023_33
Описание

договор за управление на проект за рехабилитация на резиденция „Les Granges Rouges“, разположена на 466 Bd Albert Camus, 69400 villefranche sur saone

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_z3QeUFV1Xu
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.