Publications Office of the EU
Доставка и доставка на екструдирани продукти за гореща пътна маркировка и стъклени мъниста за нуждите на департамент Сарте - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка и доставка на екструдирани продукти за гореща пътна маркировка и стъклени мъниста за нуждите на департамент Сарте

  • Възложено
    22/01/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Département de la Sarthe
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34922100 Пътна маркировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Референтен номер на търга
F-PF-1346639
Описание


Услугите са предмет на рамково споразумение без минимален размер, с максимален размер от 100 000,00 EUR без ДДС/период, изпълняван чрез издаване на формуляри за нареждания, както са определени в членове R2162—2, R2162—4—R2162—6, R2162—13 и R2162—14 от Кодекса за обществения ред.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: cost
Описание: Le prix (voir détail dans le règlement de la consultation)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 70
Критерий:
Вид: cost
Описание: La valeur technique (voir détail dans le règlement de la consultation)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 25
Критерий:
Вид: cost
Описание: Les performances en matière de risques pour la santé et de protection de l'environnement (voir le détail dans le règlement de la consultation)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 5
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
400,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Société d'Applications Routières (par sigle SAR)
Пощенски адрес:
Град: Rueil-Malmaison
Пощенски код: 92500
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.