Publications Office of the EU
Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych

  • Публикувано
    12/02/2025
  • Срок
    18/03/2025
  • Отваряне на оферти
    18/03/2025
  • Възложено
    14/04/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Regionalny Szpital w Kołobrzegu
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL426 Koszaliński
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696500 Лабораторни реактиви
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
EP/10/2025
Описание

Dzierżawa analizatorów wraz z dostawą odczynników, podłóż i innych materiałów zużywalnych Zadanie nr 1 Dzierżawa analizatora do posiewów krwi i płynów ustrojowych wraz z dostawą podłóż (butelek) do wykonania badań oraz dzierżawa aparatu do barwienia preparatów z dodatnich posiewów krwi. Zadanie nr 2 Dzierżawa analizatora do badań immunoserologicznych w kierunku diagnostyki zakażeń Clostridium difficile, różyczki, mononukleozy zakaźnej oraz boreliozy wraz z dostawą testów do wykonania badań oraz dzierżawa wirówki laboratoryjnej. Zadanie nr 3 Dostawa podłoża do kontroli jałowości powietrza oraz podłoża do kontroli zanieczyszczeń powierzchni.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://szpitalkolobrzeg.ezamawiajacy.pl/pn/SZPKOL/demand/195027/notice/public/details
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/03/2025 09:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.