Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Нефт и негови дестилати - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Нефт и негови дестилати

  • Публикувано
    25/05/2022
  • Срок
    30/06/2022
  • Отваряне на оферти
    07/07/2022
  • Възложено
    07/11/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
09130000 Нефт и негови дестилати
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
130,667,794.20 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
87,111,862.80 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
6.22/23108.0038
Описание

SUMINISTRO DE GASÓLEO B EXENTO DE IMPUESTOS ESPECIALES COMO CARBURANTE EN EL TRANSPORTE POR FERROCARRIL Y GASÓLEO B A TIPO REDUCIDO

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://elicitadores.adif.es
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/07/2022 10:00
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.