Publications Office of the EU
FSZ Zug LOS B07 Metallbau Türen innen - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FSZ Zug LOS B07 Metallbau Türen innen

  • Публикувано
    04/02/2025
  • Срок
    06/03/2025
  • Отваряне на оферти
    06/03/2025
  • Възложено
    31/03/2025
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Landratsamt Mittelsachsen, Abteilung Interner Service, Referat Liegenschaften und Gebäude
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DED43 Mittelsachsen
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262670 Металообработване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
17,831.00 EUR
Референтен номер на търга
004/25VE
Описание

LOS B07 Metallbau Türen innen

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.evergabe.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.evergabe.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/03/2025 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
17,831.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Metallbau Papendick
Пощенски адрес:
Град: Wegefarth
Пощенски код: 09600
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.