Publications Office of the EU
Полша-Siedlce: Принадлежности за ангиопластика - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Siedlce: Принадлежности за ангиопластика

  • Публикувано
    30/08/2016
  • Срок
    04/10/2016
  • Отваряне на оферти
    04/10/2016
  • Възложено
    08/11/2016
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL Polska
Стопански сектор (основен код по CPV)
33111730 Принадлежности за ангиопластика
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,106,178.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,246,262.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
FZP/28-FZP/16
Описание

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umów, specjalistycznego, sterylnego sprzętu jednorazowego użytku dla Ośrodka Kardiologii Inwazyjnej oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej.
W celu zwiększenia dostępności Wykonawców do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 5 zadań – pakietów.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Пощенски адрес: ul. Poniatowskiego 26
Град: Siedlce
Код по NUTS: PL
Пощенски код: 08-110
Държава: POL
Лице за контакт: Bogumiła Golbiak
Основен адрес: http://www.szpital.siedlce.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/10/2016 10:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.