Publications Office of the EU
VE 56 Außenanlagen Schulhof - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

VE 56 Außenanlagen Schulhof

  • Публикувано
    17/06/2025
  • Срок
    17/07/2025
  • Отваряне на оферти
    17/07/2025
  • Възложено
    15/09/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Heide
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Стопански сектор (основен код по CPV)
45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,644,542.70 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,599,538.80 EUR
Референтен номер на търга
32500160OV
Описание

6.500 m³ Bodenauffüllung, 5.700 m² Asphaltflächen, 2.250 m² Pflasterflächen, 2.150 m² Granddecke, 26 St Spielgeräte, Ausstattung, Oberflächenentwässerung, 81 St Baumpflanzung, 3.750 m² Pflanzflächen, 2.200 m² Rasenflächen, 4.700 m² Wiesenflächen

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.meinauftrag.rib.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.meinauftrag.rib.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/07/2025 09:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: siehe Vergabeunterlagen
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
2,644,542.70 EUR
Окончателна договорна стойност
2,599,538.80 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Stohn & Henningsen GmbH
Пощенски адрес:
Град: Bordesholm
Пощенски код: 24582
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.