Publications Office of the EU
ДОСТАВКА И ДОСТАВКА НА ДЕМАТЕРИАЛИЗИРАНИ РЕСТОРАНТИ НА ДЯЛ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ДОСТАВКА И ДОСТАВКА НА ДЕМАТЕРИАЛИЗИРАНИ РЕСТОРАНТИ НА ДЯЛ

  • Публикувано
    24/09/2025
  • Срок
    27/10/2025
  • Отваряне на оферти
    28/10/2025
  • Възложено
    29/01/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Syndicat Département d'Energie de la Seine-Maritime
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Стопански сектор (основен код по CPV)
66133000 Брокерски услуги, свързани с клиринг и разплащане
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
500,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2025-15-
Описание

Единствената цел на този договор е доставката на ваучери за ресторанти без документи на хартиен носител за персонала на SDE76.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1711208
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1711208
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/10/2025 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Valeur technique de l'offre appréciée à l'aide du mémoire technique
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
500,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SWILE
Пощенски адрес:
Град: Montpellier
Пощенски код: 34000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.