Publications Office of the EU
Aвcтpия-Виена: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на тунели, шахти и подлези - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Виена: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на тунели, шахти и подлези

  • Възложено
    06/12/2010
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
OEBB Infrastruktur AG
Място на изпълнение
NUTS code: AT22 Steiermark
Местоположение на купувача
NUTS code: AT130 Wien
Стопански сектор (основен код по CPV)
45221200 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на тунели, шахти и подлези
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
766,824,017.07 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Koralmbahn Graz – Klagenfurt: Baulos KAT2 – Tunnel und Freistrecke Km 32,350 – Km 63+200 (Gleis 1, Südröhre), Km 61+000 (Gleis 2, Nordröhre) Tunnelröhren in offener und geschlossener Bauweise einschließlich Querschläge, Lüftungsbauwerke und Nothaltestelle untertage, Anlagen für Baulogistik (Bauschacht, Logistikstollen, Montagekavernen).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
766,824,017.07 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ARGE Koralmtunnel – KAT02 STRABAG AG / Jäger BAU GmbH
Пощенски адрес:
Град: Wien
Пощенски код:
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.