Publications Office of the EU
Гepмaния-Dortmund: Училищна мебелировка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Dortmund: Училищна мебелировка

  • Публикувано
    14/05/2021
  • Срок
    08/06/2021
  • Отваряне на оферти
    09/06/2021
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vergabe und Beschaffungszentrum Dortmund
Място на изпълнение
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
39160000 Училищна мебелировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
L275/21
Описание

Lieferung von Schulmöbeln in 5 Losen gemäß Vergabeunterlagen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXPSYYFDD8P
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/06/2021 23:59
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.