Publications Office of the EU
Бeлгия-Charleroi: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Бeлгия-Charleroi: Строителни и монтажни работи

  • Публикувано
    31/07/2012
  • Срок
    24/09/2012
  • Отваряне на оферти
    24/09/2012
  • Възложено
    22/07/2013
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ifapme
Място на изпълнение
NUTS code: BE32 Prov. Hainaut
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
166,611.55 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
3 – T – AOEG – construction centre de formation – MONS – 2011 – lot 8
Описание

Le marché a pour objet les travaux, la fourniture, le transport, la main d'oeuvre et tous les moyens nécessaires aux travaux du nouveau centre de formation de Mons dont une partie dénommée «Construform» est un Centre de compétence dédicacé aux métiers de la construction. Lot 8 : chambres froides.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/09/2012 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV

45000000 - Строителни и монтажни работи

45400000 - Довършителни строителни работи

45313000 - Строителни и монтажни работи на асансьори и ескалатори

45331000 - Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

45331200 - Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

45310000 - Строителни и монтажни работи на електрически инсталации

45111100 - Разрушителни работи

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

45230000 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти

45233000 - Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.