Publications Office of the EU
Ключарска и стоманолеярна 70-00231-2530-321 - PR1221255-2530-B - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Ключарска и стоманолеярна 70-00231-2530-321 - PR1221255-2530-B

  • Публикувано
    21/05/2026
  • Срок
    24/06/2026
  • Отваряне на оферти
    24/06/2026
  • Възложено
    11/08/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle Bau
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262670 Металообработване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
-1.00 EUR
Референтен номер на търга
PR1221255-2530-B
Описание

Ключарски и стоманени строителни работи 70-00231-2530-321

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.fraunhofer.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://vergabe.fraunhofer.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/06/2026 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
-1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bard & Beckmann GmbH
Пощенски адрес:
Град: Tholey
Пощенски код: 66636
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.