Publications Office of the EU
Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowwych

  • Публикувано
    15/05/2024
  • Срок
    14/06/2024
  • Отваряне на оферти
    14/06/2024
  • Възложено
    26/08/2024
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
CPD MSWiA
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Стопански сектор (основен код по CPV)
32420000 Мрежово оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
6,792,047.50 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
1/CPD/PN/SPRZ_SIECIOWY/2024
Описание

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego oraz rozbudowa zapór sieciowych

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://cpdmswia.ezamawiajacy.pl/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/06/2024 10:30
Място на изпълнение
Код по СРV

32420000 - Мрежово оборудване

32413000 - Интегрирана мрежа

32410000 - Локална мрежа

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.