Publications Office of the EU
Фpaнция-Le Puy-en-Velay: Маркировки за уши на животни - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Le Puy-en-Velay: Маркировки за уши на животни

  • Публикувано
    04/10/2019
  • Срок
    12/11/2019
  • Отваряне на оферти
    18/11/2019
  • Възложено
    17/12/2019
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Chambre d'agriculture de Haute-Loire
Място на изпълнение
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Местоположение на купувача
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Стопански сектор (основен код по CPV)
03340000 Маркировки за уши на животни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
783,200.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
656,500.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
8
Референтен номер на търга
2019-002
Описание

Le présent accord-cadre concerne la fourniture de repères officiels d'identification pour les espèces bovines, ovines et caprines et le matériel de pose associé, ainsi que leur acheminement aux lieux de livraison mentionnés dans la commande, et chez les éleveurs du département de Haute-Loire ou à l'EDE de la Chambre d'agriculture de Haute-Loire au Puy-en-Velay.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.e-marchespublics.com
Могат да се подават оферти
Submission for one lot only
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
18/11/2019 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.