Publications Office of the EU
Полша-Bełżyce: Услуги по почистване на улици от лед - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Bełżyce: Услуги по почистване на улици от лед

  • Публикувано
    26/09/2017
  • Срок
    27/10/2017
  • Отваряне на оферти
    27/10/2017
  • Възложено
    22/11/2017
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Място на изпълнение
NUTS code: PL814 Lubelski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL814 Lubelski
Стопански сектор (основен код по CPV)
90630000 Услуги по почистване на улици от лед
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,132,630.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
BiZP.2720-30/17 BiZP.2720-30/17
Описание

Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Пощенски адрес: ul. Żeromskiego 3
Град: Bełżyce
Код по NUTS: PL814
Пощенски код: 24-200
Държава: POL
Основен адрес: www.zdplublin.pl
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
27/10/2017 10:30
Място на изпълнение
Код по СРV

90630000 - Услуги по почистване на улици от лед

90620000 - Услуги по почистване на улици от сняг

45000000 - Строителни и монтажни работи

45200000 - Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.