Publications Office of the EU
Гepмaния-Bad Segeberg: Социални и свързаните с тях услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Bad Segeberg: Социални и свързаните с тях услуги

  • Публикувано
    15/10/2021
  • Срок
    12/11/2021
  • Отваряне на оферти
    12/11/2021
  • Възложено
    11/04/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Kreis Segeberg - Der Landrat
Място на изпълнение
NUTS code: DEF0D Segeberg
Местоположение на купувача
NUTS code: DEF0D Segeberg
Стопански сектор (основен код по CPV)
85300000 Социални и свързаните с тях услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
SE30.00.20210031
Описание

Auftragsgegenstand sind die Hausleitung für die vom Land Schleswig-Holstein anerkannte Gemeinschaftsunterkunft für Asylsuchende in Schackendorf, Kreis Segeberg, und die Betreuung der dort untergebrachten Personen.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y6QYY93
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/11/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Johanniter-Unfall-Hilfe e.V. (RV SHSO)
Пощенски адрес:
Град: Lübeck
Пощенски код: 23560
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.